Зїзд політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя» підтримав кандидатуру Володимира Бандурова на виборах до Верховної Ради України 9-го скликання

Опубликовано: 11 июня 2019, 07:46 522

Кандидатуру Володимира Бандурова на позачергових парламентських виборах по одномандатному округу №79 підтримав зїзд політичної партії «Опозиційна платформа – За Життя». Цей округ Володимир Бандуров представляв в українському парламенті 7-го та 8-го скликань.

– Для мене робота депутата – це, перш за все, відповідальність перед людьми, – підкреслив Володимир Бандуров. – Люди голосують за надію. І я зроблю все, щоб ці очікування виправдалися. Для мене допомога атомниками і аграріям, соціальний захист кожного жителя нашого краю завжди були і будуть на першому місці. Я хочу, щоб влада забезпечила громадянам можливість гідно жити в мирній, успішній країні, а не їхати на заробітки!

Висування відбулося 6 червня у Києві на Всеукраїнському об'єднавчому з'їзді партії «Опозиційна платформа – За Життя», на якому були присутні понад 1500 делегатів, прихильників і активістів політичної сили з усіх регіонів України.

– Ми дамо відповіді на всі запитання, які задають люди, коли ми приїжджаємо в регіони. Ми принесемо в країну мир, покращимо життя людей, відновимо стабільність, забезпечимо розвиток української економіки. Ми зробимо саме те, що громадяни хочуть бачити в країні. І ми знаємо, як це зробити! Ми почали цю роботу, почали цю боротьбу. Ми досягнемо успіху, і вам не буде соромно, що ви нас відправили в бій. Ми переможемо! – заявив засновник і співголова партії «Опозиційна платформа – За Життя» Юрій Бойко.

Власна інформація (Політична реклама)

Теги: бандуров бойко

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.