Запрошуємо всіх на Покровський суботник!

Опубликовано: 5 октября 2017, 09:20 209

Запрошуємо мешканців Оріхівського, Василівського, Камянсько-Дніпровського та Великобілозерського районів та міста Енергодара і цього року напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці взяти участь у Покровському суботнику. Суботник проводитиметься протягом наступного тижня.

Традицію проведення генерального прибирання на вулицях та у дворах своїх міст і сіл напередодні свята Покрови Пресвятої Богородиці запровадили місцеві громади 79-го округу ще у 2014 році. Так громади відгукнулися тоді на ініціативу народного депутата України Володимира Бандурова та благодійного фонду «Під Покровом Богородиці» про проведення Покровського суботнику. З того часу Покровський суботник став для нас традиційним. Щороку тисячі жителів міст та сіл округу виходять на суботник і наводять лад у своєму спільному домі.

Проведення спільних робіт всією громадою веде свій початок з глибини віків. Наші предки охоче виходили на толоку і разом працювали на загальне благо.

Тож давайте дружно вийдемо на Покровський суботник і разом наведемо порядок на вулицях і у дворах наших міст і сіл! Зробимо наш спільний дім красивим та комфортним!

Оргкомітет з проведення Покровського суботника

Теги: бандуров нардеп суботник покрови

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.