Як Енергодарська місцева прокуратура запобігає та протидіє корупції

Опубликовано: 10 августа 2018, 11:30 1325

Упродовж 2018 року Енергодарською місцевою прокуратурою вжито ряд заходів направлених на запобігання та протидію корупції, передбачених Законом України « Про запобігання корупції».

Місцевою прокуратурою постійно опрацьовуються відомості Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (https://public. nazk.gov.ua), веб-сайтів органів державної влади та місцевого самоврядування.

За результатами моніторингу інформації в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прокуратурою виявлені 8 фактів несвоєчасного подання без поважних причин декларації особами, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у м. Енергодар, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районах, відносно яких у подальшому були складені адміністративні матеріали за ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю), які розглянуті у районних судах та правопорушники притягнуті до адміністративної відповідальності.

Крім цього, виявлено факт не подачі суб’єктом декларування е-декларації. За даним фактом слідчим відділом внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідуваній та розпочато досудове розслідування за ст.366-1 КК України, за вчинення якого передбачена кримінальна відповідальність у вигляді позбавленням волі на строк до двох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Протягом першого півріччя Енергодарською місцевою прокуратурою  до органів місцевого самоврядування м. Енергодара, Кам’янсько-Дніпровського та Великобілозерського районів внесені 8 подань про усунення виявлених порушень, оскільки перевірками встановлено, що  вимоги  передбачені ст. 59-1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо створення постійних комісій та виконання цими комісіями вимог закону в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, поводження з майном, що може бути неправомірною вигодою та подарунками ними не виконувалися. На даний час  подання прокуратури розглянуті та створені відповідні комісії.

Заступник керівника Енергодарської місцевої прокуратури

 

Є. Вангельєв

Теги: енергодар прокуратура

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.