Володимир Бандуров зустрівся у Енергодарі з членами міської спілки чорнобильців (Політична реклама)

Опубликовано: 9 июля 2019, 20:18 513

Енергодарська спілка ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС запросила на зустріч народного депутата Володимира Бандурова. Люди, які жертвували здоров’ям, рятуючи світ від глобальної катастрофи, залишилися наодинці зі своїми проблемами. Своїми бідами і сподіваннями вони поділилися з депутатом під час зустрічі, яка відбулася 24 червня.

У Енергодарі на сьогодні проживає 980 чорнобильців – і ліквідаторів аварії, і тих, хто вимушений був переселитися в нашу область ще у 1986 році. Їхнє здоров’я, підірване під час перебування у зоні зараження, потребує постійного контролю і систематичного лікування. Тим часом, говорять чорнобильці, їм роками не підвищують пенсії. На покращення харчування вони отримують лише по 200 гривень щомісячно. «А що сьогодні можна купити на ці гроші?» – задають вони риторичне запитання. Забула про них і міська влада Енергодара. Навіть до річниці Чорнобильської катастрофи у міській казні не знайшлося грошей, щоб якось підтримати їх фінансово у ці непрості часи.

Володимир Бандуров повністю поділяє позицію чорнобильців. Більше того, він неодноразово виходив з пропозицією, щоб парламент розглянув питання збільшення пільг для чорнобильців.

– На жаль, – говорить депутат, – я не знайшов підтримки у колег. Проте, я запевняю вас, що продовжуватиму захищати ваші інтереси на всіх рівнях. Ми маємо зайти в парламент такою потужною силою, яка буде діяти в інтересах людей, яка знайде можливість і ресурси для того, щоб ви відчували себе захищеними. Ви жертвували здоров’ям, коли сталася трагедія на ЧАЕС, і тепер держава повинна віддати вам свій борг. І я зроблю все від мене залежне, щоб ми з вами перемогли. Щоб ви не просили подачок, а отримували те, що вам належить і по закону, і по совісті.

Встреча_с_чернобыл_цами

Олег Коротич

Теги: енергодар бандуров чорнобильці

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.