Володимир Бандуров завітав до дитячого театрального колективу Енергодара (Політична реклама)

Опубликовано: 9 июля 2019, 20:23 769

Цей талановитий творчий колектив добре знають не лише у рідному місті, а й по всій Україні, і далеко за її межами. Вони об’їхали півсвіту, зачарували своїми танцями сотні тисяч глядачів, отримали десятки призів та дипломів. Мабуть, і самі учасники танцювального колективу не назвуть достеменно, переможцями скількох престижних міжнародних конкурсів вони ставали. У «Ельдорадо» безліч друзів, і один з найближчих – народний депутат Володимир Бандуров. 25 червня юні танцюристи запросили депутата до себе в гості.

Зустріч відбулася прямо у танцювальній залі, де колектив проводить репетиції, де народжуються нові хореографічні композиції і відшліфовується кожна інтонація майбутнього танцю. Слід зазначити, що у Театрі танцю на сьогодні налічується аж 160 учасників, наймолодшим три роки, і всі вони відчувають себе однією великою сім’єю, бо численні поїздки їх давно зріднили. І перемоги, і труднощі, без яких не буває справжньої творчості, у них спільні.

Саме про проблеми дитячого колективу й зайшла мова у Володимира Бандурова з батьками танцюристів та художніми керівниками. А проблеми, як це часто буває, пов’язані з фінансуванням поїздок на творчі конкурси, з придбанням концертних костюмів. Володимир Бандуров, який активно підтримує талановиту молодь свого виборчого округу, допомагає й танцювальному колективу «Ельдорадо». Тож і батьки, і педагоги розраховують на подальшу співпрацю з депутатом.

А юні танцюристи подарували Володимиру Бандурову фрагмент своєї нової танцювальної композиції. Почесний гість був у захваті – не можна не захоплюватися прекрасним, не можна не аплодувати справжнім талантам!

Танцквал_ный_коллектив 

Олег Коротич

Теги: енергодар бандуров ельдорадо

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.