Володимир Бандуров обраний президентом Асоціаціі футболу інвалідів Украіни

Опубликовано: 13 февраля 2018, 09:01 333

Народний депутат України Володимир Бандуров обраний президентом Асоціації футболу інвалідів України. Це рішення було прийнято на позачерговій конференції Асоціації. За кандидатуру Володимира Бандурова – почесного президента фонду «Розвиток футболу України» та члена Виконкому ФФУ – проголосували одностайно усі 14 делегатів конференції, які представляли сімох членів асоціації.

– Це дуже – почесна та відповідальна посада. Наші футболісти, люди з інвалідністю, здобули багато перемог на міжнародному рівні, з честю та мужністю представляють нашу державу як в Європі, так і в усьому світі, – заявив Володимир Бандуров. – Я переконаний у тому, що в майбутньому нас чекає ще більше яскравих перемог. Моє ж головне завдання на посаді президента Асоціації футболу інвалідів України – зробити все можливе для наших спортсменів, а також для наших хлопців, які отримали поранення під час захисту Батьківщини, на всіх рівнях.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який був почесним гостем конференції, нагадав, що ФФУ є надійним соціальним партнером, який допомагає проявляти себе у футболі людям із вадами здоровя. А Федерація футболу України спільно з Міністерством оборони планують у травні 2018 року, напередодні фіналів Ліги чемпіонів у Києві, провести Кубок нескорених для хлопців, які були поранені під час бойових дій в зоні АТО.

– Ми з першого дня воєнних дій підтримуємо і військовий госпіталь, і різні ініціативи, повязані з АТО. Через спілкування та футбольні матчі наші бійці зможуть краще соціалізуватися в мирному житті, – сказав Вадим Костюченко.

Український Кубок нескорених має допомогти у підготовці до міжнародних Ігор нескорених, які в жовтні цього року відбудуться в Сіднеї. Нагадаємо, у 2017 році Україна була представлена на Іграх 15-ма спортсменами і здобула 14 медалей. Було також прийнято й затверджено єдиний календарний план – Асоціації футболу інвалідів України на 2018 рік.

Олег Коротич

Теги: бандуров футбол нардеп

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.