Володимир Бандуров: «Не можна знімати мораторій на продаж землі!» (Політична реклама)

Опубликовано: 27 июня 2019, 10:38 405

22 червня Володимира Бандурова зустрічали у Великій Знам’янці Камянсько-Дніпровського району. Депутат поспілкувався з громадою, разом підвели підсумки спільної роботи щодо покращення ситуації у соціальній сфері та намітили програму дій на наступні роки. Жителі села подякували Володимиру Бандурову за увагу до своїх проблем, за нову дорогу, у якій є і його велика заслуга. Також Володимира Бандурова запросили до себе колективи фермерського господарства «Яструб» та ТОВ «Конвеєр», які є провідними виробниками сільськогосподарської продукції у регіоні. Цілком зрозуміло, що людей, які працюють на землі, питання зняття мораторію на продаж землі турбує в першу чергу. Володимир Бандуров має чітку позицію з цього питання.

Встреча_Кам-Днепр_р-н_2

– На моє глибоке переконання, – зазначив депутат, – не можна знімати мораторій на продаж землі! Це спричинить скупку значних земельних площ фінансово-промисловими групами та олігархами, і не лише вітчизняними, а й з-за кордону, як це відбулося, наприклад, у Аргентині. Цього не можна допустити ні в якому разі! Володіти землею мають ті, хто на ній працює. Малі та середні сільгоспвиробники, якими є і ваші господарства, не лише створюють робочі місця та наповнюють місцевий бюджет, а й піклуються про розвиток свого села. Держава має нарешті підтримати середніх та малих підприємців. Навіть у розвинених країнах аграрна галузь отримує дотації від держави на розвиток. А у наших фермерів немає оборотних коштів навіть для закупівлі техніки, пального та добрив. Ви повинні отримати доступ до дешевих банківських кредитів під 1-2%, щоб оновити техніку, впровадити новітні технології і мати гідні прибутки. Лише за цих умов село отримає потужний поштовх до розвитку. Це моя принципова позиція, і я буду наполегливо відстоювати її у парламенті. Тільки так ми зможемо відродити наше село!

А у бесіді з громадою Великої Знам’янки мова, перш за все, зайшла про дорогу, яка проходить через все село і не ремонтувалася десятками років. А тепер у знам’янців свято – капітальний ремонт дороги йде повним ходом! Як розповів присутній на зустрічі голова облавтодору, спочатку було заплановано витратити на ремонт дороги 1 млн. гривень, і лише завдячуючи Володимиру Бандурову сума надходжень з бюджету зросла до 11 мільйонів, що дозволило провести по-справжньому якісний ремонт.

Велика Знам’янка розташована у 30-кілометровій зоні спостереження ЗАЕС, а отже питання охорони здоров’я має бути на першому місці. Проте, жаліються жителі села, щоб здати аналізи та пройти обстеження, доводиться їхати до Енергодара чи Запоріжжя. Тим часом, навіть будівництво амбулаторії призупинено. Володимир Бандуров зазначив, що медична реформа, на його думку, має багато недоліків і потребує вдосконалення, чим і має зайнятися нова Верховна Рада. А питання надання медичних послуг жителям Кам’янсько-Дніпровського району він триматиме на контролі. Мова йде і про стан справ у районній лікарні, і про забезпечення її необхідним медичним обладнанням.

Підняли люди й питання ремонту школи № 3 і нового шкільного автобусу, просили допомогти з відновленням вуличного освітлення. Проблем достатньо, говорить депутат, і вирішити їх можна, якщо поєднати зусилля, якщо взятися за справу разом. Ефективною робота з покращення соціальної сфери стане лише тоді, коли в країну повернеться мир, що дасть можливість запрацювати економіці і наповнити бюджет.

 

Прес-служба нардепа

Теги: бандуров нардеп земля

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.