В Запорожье Покровская ярмарка снова переезжает

Опубликовано: 29 августа 2019, 09:17 569

В этом году мэр хотел изменить формат ежегодной Покровской ярмарки и вместо неё провести этно фестиваль на Хортице. Но многие горожане оказались против.

«Почитав ваші коментарі. З огляду на те, що більшість запоріжців проти ярмарку на Хортиці — доручив департаменту культури займатися підготовкою до проведення заходу на каскаді фонтанів «Райдуга», — написал Владимир Буряк сегодня в соцсети. И добавил:

«Що хотілося б сказати активним коментаторам: добре і правильно те, що ви небайдужі до того, що відбувається в місті. Ще краще те, що ви висловлюєте свою думку і даєте поради.

Ось тільки окремим коментаторам хотілося б побажати: вчіться бути європейцями не лише в прагненні до демократичного суспільства та цінностей — навчіться також європейській культурі, в тому числі й спілкування!

Щодо ярмарку. Щиро хотілося окультурити захід, зробити його в стилі українських традицій. Зокрема, були домовленості з https://www.facebook.com/groups/booktoloka/ про проведення на Новому ярмарку Книжкової толоки; з https://www.facebook.com/nata.babenko планували запросити майстрів із усієї України; з https://www.facebook.com/madeinukraine.fest/ здивувати запоріжців незвичайними українськими виробами; з https://www.facebook.com/%D0%9C%D0%B0%D0%B9%D1%81%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BD%D1%8F-%D0%92%D0%BB%D0%B0%D1%81%D0%BD%D0%BE%D1%80%D1%83%D1%87-1728848893848094/ провести цікаві майстер-класи.

Так, без нескінченних шашликів, випивки, розпродажу шапок і шкарпеток. Тому розглядали Хортицю, оскільки хотілося уникнути базару на виїзді.

Але, я чую вас і читаю ваші коментарі. Тому рішення прийнято: ярмарок буде на «Райдузі».

Интересно, что теперь скажут активисты, которые в прошлом году зафукивали ярмарку с шашлыками и требовали культурные мероприятия?

zp-inform.com.ua

Теги: запорожье покровская ярмарка буряк

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.