Навчання в Польші: нові можливості

Опубликовано: 17 октября 2018, 08:05 460

Польські ВНЗ становлять невідємну частину сучасної європейської системи вищої освіти, а це означає якість, перспективність та відповідність вимогам ринку праці.

Избранное2

Спілка поляків Запоріжжя (СПЗ) "Полонія" під керівництвом Лідії Єгорової є офіційним регіональним представником Українсько-Польського Центру Освіти "UniverPL". Два рази на рік в найбільших конференц-залах Запоріжжя один з директорів Центру проводить відкриті презентації для жителів нашого регіону. Цього разу СПЗ «Полонія» організувала презентацію 7-го жовтня в конференц-залі готелю «Khortitsa Palace». Програма презентації, як завжди, була насиченою.

Радимо не засмучуватись тим, хто не відвідав захід. Адже інформація про навчання в Польщі є на сайті univerpl.com.ua. Крім того, нашим землякам не обов’язково їхати до Києва до Українсько-Польського Центру Освіти. Всі бажаючі навчатись в Польщі мають можливість пройти початкову співбесіду в Запоріжжі в офісі СПЗ «Полонія». До речі, на базі СПЗ «Полонія» працює школа польської мови рівня А1, А2, В1, В2, мовний клуб, а також курс історії, традицій та культури Польщі.

А тепер коротко про навчання в Польщі. Вища освіта в Польщі представлена державними та недержавними ВНЗ, які мають однакові стандарти організації навчального процесу та викладання. Однак, форма власності навчального закладу не впливає на якість та престиж навчання в Польщі. Дипломи польських університетів визнаються у всіх країнах Європейського Союзу, в Україні та багатьох інших країнах світу. Це значно розширює можливості випускників. Вартість навчання за кордоном, зокрема в польських ВНЗ, доступна майже кожному українському абітурієнту. Географія ВНЗ, де можливе навчання в Польщі для українців, широка – починаючи від отримання освіти в столиці Польщі – Варшаві, закінчуючи навчанням у Кракові. Українсько-польський центр освіти "UniverPL" пропонує найрізноманітніші програми навчання за кордоном. Крім стандартних програм по отриманню ступеня «Бакалавр» (BA, Licencjat або бакалавра, Inzyneir) та «Магістр» (MA, магістра або MSc), Ви також зможете отримати другу вищу освіту в Польщі. Магістратура в Польщі користується великою популярністю в українців.

Генетична близькість культури дозволяє українським студентам легко адаптуватися в Польщі, а мінімальний мовний бар'єр дає можливість для українців спілкуватися з місцевим населенням навіть без знання польської. За роки навчання кожен студент з України досконало вивчає польську та щонайменше зможе володіти ще однією іноземною мовою (англійська мова є обов'язковою дисципліною у більшості ВНЗ). Вищі навчальні заклади Польщі докладають великих зусиль, щоб студенти під час навчання здобували не тільки знання, але й практичні вміння та навички. Навчання передбачає проходження практики у провідних фірмах і організаціях Польщі та інших країн ЄС. Велика увага приділяється прикладним дослідженням, а також творчій і артистичній діяльності студентів, за що вони можуть отримувати додаткові стипендії. Польські університети беруть участь у програмах обмінів Socrates / Erasmus, також мають двосторонні угоди обміну з багатьма іншими ВНЗ Європи, завдяки чому студенти мають можливість там навчатися, стажуватися й таким чином отримати дипломи двох європейських ВНЗ. Навчання в Польщі – це не тільки якісна європейська освіта за доступними цінами, а й вільне переміщення по Євросоюзу на час навчання з правом на офіційну роботу в будь-якій країні! Освіта в Польщі дає чудову можливість пізнати культуру, побачити історичні пам'ятки, насолодитися багатим природним середовищем. На сьогодні українські абітурієнти мають реальну та доступну можливість вибору між європейською освітою в Польщі та освітою в Україні.

Тетяна Смольянінова

Теги: польша навчання

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.