Першокласники отримали привітання та подарунки від Володимира Бандурова

Опубликовано: 7 сентября 2018, 09:09 573

Цього року до першого класу йдуть понад 400 тисяч маленьких українців. У Запорізькій області - 19 тисяч першокласників. Школи 79-го округу приймають цього року 2466 первачків. У тому числі, Василівський район – 726, Великобілозерський – 87, Камянсько-Дніпровський – 518, Оріхівський район – 490 першокласників. А у Енергодарі за шкільну парту вперше у житті сядуть 645 малюків. Всіх їх привітав з Днем знань народний депутат Володимир Бандуров.

Васильевка шк№1

«Це свято повторюється щороку, але кожного разу воно неповторне. Особливо хвилюються сьогодні першокласники. Для них все відбувається вперше - перший у житті шкільний дзвоник, зустріч з першою вчителькою, перший урок та нові друзі. Тож побажаємо нашим наймолодшим учням щасливої та успішної подорожі у Країну Знань!» - йдеться у привітанні депутата.

Васильевка шк№3

Як завжди, до цього дня Володимир Бандуров підготував для першокласників свого округу подарунки. Помічники народного депутата побували у школах і передали педагогам та учням вітання від Володимира Бандурова. І традиційно вручили кожному першокласнику художньо оформлений розклад уроків та ростомір, який дозволить слідкувати за тим, як ростуть з року в рік маленькі учні. 

Степногорск (2)

Свято у школах округу було яскравим і урочистим – з емоційними привітаннями, піснями та віршами, які з хвилюванням читали першокласники.

- В цій школі виросло троє моїх дітей, навчається ще двоє онуків, а тепер найменша онучка йде до першого класу, - говорить Тетяна Григорівна Лукашук, бабуся Насті, першокласниці Степногірської школи Василівського району. - Хвилювалися дуже і батьки, і ми, і в першу чергу Настуся, тому що їй довірили йти із дзвоником. Онучка дуже хотіла до школи, збирала портфель, без кінця носила його по квартирі, приміряла, перевіряла, чи нічого не забула. Дуже хвилювалася і дуже радісно пішла до школи. І я впевнена, що в нашій школі вона отримає добрі знання, тому що наша школа сильна і завжди лідирує.

Степногорск (20)

А ще у Степногірській загальноосвітній школі, якій постійно надає допомогу народний депутат, цього року провели перший набір до футбольних команд. Одна з них для хлопчиків, друга – для дівчаток. Тренувати команди буде спеціально запрошений тренер. Володимир Бандуров подарував юним футболістам комплект м’ячів, які допоможуть їм опанувати цю захоплюючу гру і стати у майбутньому справжніми майстрами.

Степногорск (23)

Олег Коротич

Теги: бандуров нардеп першокласники

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.