На День міста Володимир Бандуров здійснив мрію багатьох енергодарців

Опубликовано: 10 июня 2019, 18:41 453

Проте воно й сьогодні залишається містом молодих людей. Середній вік жителів міста складає 38 років. Але це не одна відмінність Енергодара. Народжуваність тут вище ніж будь-де в Україні. Енергодар – це ще й місто освічених людей. За даними статистики, кожен сьомий енергодарець має вищу освіту, кожен п’ятий – середню технічну, що є одним з найвищих показників в країні. Адже обслуговування Запорізької атомної станції вимагає великого досвіду і фундаментальних наукових знань. З року в рік місто енергетиків росте, розвивається, стає комфортним для сімейного життя. На цьогорічний день народження енергодарці традиційно запросили народного депутата Володимира Бандурова. І отримали від нього у подарунок концерт своєї улюбленої співачки Ольги Полякової і грандіозний феєрверк.

CML_3189

Володимир Бандуров надає місту допомогу у покращенні соціальної сфери. Велика частка його спільної з енергодарцями роботи є у оновленні шкіл, дитячих садочків, спортивних закладів. Завдяки наполегливості депутата було відкрито медичний центр гемодіалізу. Велику законотворчу роботу у Верховній Раді проводить він як голова парламентського підкомітету з питань ядерної енергетики та ядерної безпеки. Завдяки його зусиллям було прийнято закон, яким відтепер дозволяється сім'ям атомників, які проживають у службових квартирах, їх приватизувати.

CML_3419

Вітаючи енергодарців з Днем міста, депутат зазначив:

– Разом з вами ми боремося за створення належних умов для стабільної та безпечної роботи станцій, за гідні зарплати та комфортне життя ваших родин. Я завжди на вашому боці, і ваші надії та сподівання є основним критерієм моєї повсякденної роботи. Я люблю ваше місто, завжди милуюся його затишними вулицями, з гордістю помічаю кожну позитивну зміну, радію покращенню соціальної сфери. Із задоволенням спілкуюся з вашою талановитою молоддю, з допитливими та доброзичливими дітьми. Діти – це наша надія, наше майбутнє, і ми разом повинні зробити все від нас залежне, щоб у них були якнайкращі умови для навчання, для відпочинку і занять спортом. Я готовий підтримати кожну вашу ініціативу!

Протягом усього святкового дня команда народного депутата розважала наймолодших жителів Енергодара, проводила різноманітні ігри та конкурси, організувала майстер-клас по футболу.

CML_3638

Але головний подарунок чекав на жителів міста надвечір. На встановлену на площі Фестивальній сцену, яка повністю відповідала всім вимогам для проведення грандіозних гала-концертів, у світлі софітів з’явилася Ольга Полякова – і подарувала енергодарцям годину драйву, радісних емоцій і насолоди.

CML_3666

Глядачі не хотіли відпускати улюблену співачку, скандували «Оля! Оля!», але дуже скоро їхня увага переключилася на не менш видовищне дійство. Володимир Бандуров подарував Енергодару по-справжньому грандіозний феєрверк. Таке видовище буває рідко навіть у великих містах. Тож цей День міста енергодарці будуть згадувати ще довго.

CML_4036

Власна інформація

Теги: енергодар бандуров полякова день міста

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.