“Місто для людей” в Дніпрорудному: Топ-5 будинків-боржників

Опубликовано: 21 февраля 2020, 10:26 726

Управління багатоквартирним будинком - процес непростий та багатозадачний. “Місто для людей “ у Дніпрорудному надає повний спектр послуг від прибирання прибудинкової території, до технічного обслуговування внутрішньобудинкових мереж. Якість та оперативність надання послуг - такі пріоритети у роботі компанії. Одна з головних задач, яка сьогодні постає перед компанією - проведення поточного ремонту житлового фонду. Однак, ця задача не завжди виконується вчасно. І головна причина - дебіторська заборгованість.

Не секрет, що житловий фонд потребує проведення капітальних ремонтів інженерних мереж і конструктивних елементів. Такі роботи у багатоквартирному будинку мають виконуватись раз на 25 років. Однак, не лише в Дніпрорудному, а й у інших містах України ця вимога виконується частково, або не виконувалась взагалі. Мешканці роками очікують проведення робіт, поки будинки продовжують безнадійно руйнуватися. Вирішити нагальні питання будинку можна шляхом провдення поточних ремонтів, які є однією зі статей послуги управління.  

Однак, навіть якщо ви сумлінно сплачуєте з послугу, проведення необхідних робіт може зайняти час. Багатоквартирний будинок - спільне майно кожного мешканця, а отже кожен має виконувати свої зобов'язання по сплаті вчасно. Якщо за часів “ЖЕКів” заборгованість будинків покривалась дотаціями з міського бюджету, то керуючі компанії не мають таких можливостей. Заборгованість на багатоквартирних будинках призводить до затримок у проведенні поточних ремонтів, не дозволяє виконувати їх у потрібних об’ємах. В гірших випадках – призводить до заборгованості компанії перед постачальником електроенергії. Як наслідок, будинок може залишиться без освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, а також роботи підкачуючих насосів.

На жаль, якщо ви сумлінно сплачуєте за послугу, це не означає, що ваш будинок не є боржником. Як приклад, ТОП-5 будинків із найбільшою заборгованістю за послугу управління станом на 1.02.2020:

вул. Героїв праці, 21 - 166 856 грн 74 коп;

вул. Центральна, 33  - 113 794 грн 49 коп;

вул. Героїв праці, 19  - 106 774 грн 5 коп;

вул. Молодіжна, 4 - 102 175 грн 47 коп;

вул. Зелена, 1 - 97 769 грн 21 коп. 

На сьогоднішній день загальна дебіторська заборгованість за багатоквартирними будинками міста Дніпрорудного перед керуючою компанією склада  3 млн. 200 тис. грн. 

Щоб кожен клієнт мав інформацію щодо сплат у будинку і  розумів, з якої причини є затримки у проведенні робіт з поточного ремонту, на офіційному сайті керуючої компанії систематично оновлюється інформація щодо дебіторської заборгованості. 

Крім того, відповідну інформацію можна отримати в офісі керуючої компанії або звернутися у повідомленні на офіційну сторінку “Місто для людей” у соціальній мережі Facebook.

Інформаційна довідка

«Місто для людей» — найбільша керуюча компанія України, яка була створена на основі досвіду європейських управлінців. Зараз МДЛ щодня обслуговує понад 200 000 клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі. Компанія є лідером ринку ЖКГ послуг. Більше інформації за посиланням: https://mdl.com.ua

Місто для людей Дніпрорудне

Місто для людей Дніпрорудне

Теги: комунальні послуги місто для людей дніпрорудне

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.