Місто для людей в Дніпрорудному: клінінг працює у посиленому режимі

Опубликовано: 20 марта 2020, 16:33 750

У сьогоднішніх реаліях, в період карантину кожній людині важливо зберігати спокій та чітко дотримуватись рекомендацій фахівців. Засоби для індивідуального захисту, утримання від зайвих поїздок, прогулянок та дотримання інших порад експертів - відповідальність кожного свідомого громадянина. Більшість державних та міських установ, приватних підприємств та підприємців перейшли на віддалений режим роботи. Так сьогодні працює і офіс керуючої компанії “Місто для людей”.

C622279D-D7CA-4E05-BA88-78326012B368

Однак, ми не можемо припинити надання послуг, оскільки від цього залежить життєдіяльність багатоквартирних будинків міста. Тому керуюча компанія сконцентрувалась на двох основних моментах: організувати безпечну роботу співробітників та посилити режим роботи операторів з клінінгу.

Як зазначив генеральний директор керуючої компанії “Місто для людей” в Дніпрорудному Анатолій Биценко, весь обслуговуючий персонал забезпечений індивідуальними засобами захисту. Всім фахівцям донесено інформацію щодо коронавірусу, його симптомів, як попередити та захистити себе, яких правил необхідно дотримуватись. 

Щодо роботи фахівців з клінінгу:

Мобільні бригади забезпечені індивідуальними засобами захисту: у наявності маски, рукавички;

Фахівці з клінінгу за добу дезінфікують близько 269 під'їздів, 269 вхідних дверей, поручні та місця загального користування до 3 поверху при наявності близько 200 літрів робочого дезінфікуючого розчину. До роботи задіяно 20 співробітників.

За три дні карантину керуюча компанія "Місто для людей" в Дніпрорудному для дезінфекції під'їздів задіяла 600 літрів робочого розчину Санідез, який в своєму складі має діючу речовину трихлорізоціанурову кислоту, рекомендовану санепідемнаглядом.

Що дезінфікується: вхідна група - перші два поверхи де щодня проходять практично всі мешканці будинку; поручні перил, вхідні двері, ручки.

 Зазвичай (згідно з договором) керуюча компанія не виконує прибирання місць загального користування багатоквартирних будинків міста. Але керівництво компанії наголошує - на час карантину “Місто для людей” в Дніпрорудному буде проводити дезінфекцію щодня!

Нагадуємо, офіс керуючої компанії “Місто для людей” в Дніпрорудному працює у дистанційному режимі. Відповідна інформація була розміщена на офіційному сайті керуючої компанії https://mdl.com.ua/u-zv-jazku-z-ekstrenoju-situaciieju-kompanija-misto-dlja-ljudej-v-dniprorudnomu-rozpochinaie-robotu-u-rezhimi-karantinu/ . Тут ви можете дізнатися, як отримати допомогу, не виходячи з дому. Також на період карантину просимо відповідально поставитись до сплати за послугу управління - працюють відділення “Укрпошти” та онлайн сервіси.

Турбуйтесь про себе та своїх близьких, а ми потурбуємось про лад у ваших будинках.

!Днепрорудное

Місто для людей Дінпрорудне

Теги: місто для людей дніпрорудне карантин

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.