«Місто для людей Дніпрорудне» ремонтує покрівлі

Опубликовано: 14 ноября 2019, 12:26 1400

Одна з розповсюджених проблем, з якою звертаються до керуючої компанії «Місто для людей Дніпрорудне» мешканці будинків, поточний ремонт конструктивних елементів будинку. Зношені покрівлі та міжпанельні шви завдають багато клопотів, особливо в осінньо-зимовий період, коли після злив та снігопадів волога потрапляє у квартири та під’їзди багатоповерхівок. Тому дуже важливо вчасно відреагувати, аби з настанням холодів уникнути проблем.

Для проведення робіт з поточного ремонту покрівлі та міжпанельних швів найбільш прийнятна тепла пора року. Так, влітку фахівцями керуючої компанії «Місто для людей Дніпрорудне» були відремонтовані покрівлі та міжпанельні шви у 38 будинках, а це 50% житлового фонду, що обслуговується.

-          Протягом 3 місяців проведені роботи з поточного ремонту покрівлі – відремонтовано близько 1000 м2 і міжпанельних швів – близько 140 м, - зазначив директор керуючої компанії «Місто для людей Дніпрорудне» Руслан Безгодько. – У кожному з 38 будинків було попередньо проведено обстеження менеджером з домоуправління, складені дефектні відомості та заплановані об’єми.

Як зазначив директор керуючої компанії, восени роботи з поточного ремонту конструктивних елементів багатоквартирних будинків міста продовжились. Так, у вересні фахівці «Місто для людей Дніпрорудне» виконали поточний ремонт покрівлі на 10 будинках:

-  просп. Ентузіастів 8, 9;

-  вул. Центральна 55, 53,12 в;

-  вул. Молодіжна 4, 2;

-  вул. Шахтарська 32, 23;

-  вул. Героїв праці, 19.

Загальний об’єм виконаних робіт - 500 м2. Були проведені роботи з поточного ремонту міжпанельних швів у будинку № 14 по вулиці Набережній, об’ємом 34 метри.

У жовтні фахівцями керуючої компанії відремонтовано 40 м міжпанельних швів у будинку № 1 по вулиці Зелена та 200 м2 покрівлі на 6 будинках:

  - вул. Шахтарська, 20;  

  - просп. Ентузіастів 1, 4, 22, 27;

  - вул. Молодіжна, 2;

- Ремонт покрівлі та міжпанельних швів – це не лише масштабні, але й витратні роботи. Ми дякуємо нашим клієнтам за довіру, відповідальність до сплати послуг керуючої компанії. Середній рівень оплати по Дніпрорудному складає % - це хороший результат, що дозволяє нам виконувати об’ємні роботи не лише з ремонту конструктивних елементів, а й заміни інженерних мереж трубопроводів холодного водопостачання та каналізації. – зазначив Руслан Безгодько.

Як зазначив директор керуючої компанії, при визначенні тематики та об’ємів робіт спеціалісти в першу чергу звертають увагу на звернення мешканців, як письмові, так і заявки, які надходять на «гарячу лінію».

Нагадуємо, що подати заявку на виконання будь яких робіт, ви можете на "гарячу лінію" :

(061) 707 18 50 або (067) 400 90 02.

Місто для людей Дніпрорудне

Теги: місто для людей дніпрорудне

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.