«Місто для людей Дніпрорудне» ремонтує інженерні мережі

Опубликовано: 27 декабря 2019, 10:36 759

Одна з головних задач у роботі з житловим фондом, яку ставить перед собою керуюча компанія «Місто для людей Дніпрорудне», – ремонт та заміна інженерних мереж.

Як відомо, у склад тарифу за утримання багатоквартирних будинків у місті Дніпрорудне входить поточний ремонт інженерних мереж трубопроводу холодного водопостачання. Інженерні мережі гарячого водопостачання та центрального опалення знаходяться в обслуговуванні КП «Дніпрорудненські теплові мережі» .

Лише у листопаді на гарячу лінію керуючої компанії поступила 591 заявка. З них 27% (157 заявок) стосуються обслуговування трубопроводу холодного водопостачання (40 заявок - аварійні, виконані на 100%; 117 – заявки, зокрема із поточного ремонту, виконані на 99%).

- За роки експлуатації інженерні мережі поступово стають непридатними та потребують своєчасного ремонту, а частіше – заміни ділянок трубопроводу. При усуненні аварійних ситуацій, які необхідно виконати протягом 2 годин, наші фахівці фіксують проблемні ділянки та планують виконання робіт з поточного ремонту. Крім того, ми в режимі online проводимо моніторинг заявок від мешканців на «гарячу лінію» керуючої компанії з приводу заміни ділянок трубопроводу холодного водопостачання, – зазначив директор керуючої компанії Руслан Безгодько.

У листопаді фахівці керуючої компанії «Місто для людей Дніпрорудне» провели заміну ділянок трубопроводу холодного водопостачання на 15 будинках. Загальний об’єм виконаних робіт – 136  м/п трубопроводу. Наймасштабніші роботи були проведені за адресами:

- вул. Центральна, буд. 9 (заміна трубопроводу ХВП – 16 м, заміна засувки – 1 шт.);

- вул. Шахтарська, буд. 20 (заміна трубопроводу ХВП – 55 м, заміна запірної арматури – 8 од.);

- вул Центральна, буд. 11 (заміна трубопроводу ХВП – 18 м, заміна запірної арматури – 4 од.).

Роботи з поточного ремонту тривають, але важливо розуміти, що першочерговість робіт і обсяги їх виконання залежать від наявності грошей на балансі будинку. Якщо вам відомо, що в вашому домі є проблеми з інженерними мережами, і ви хочете їх вирішити, перше, що потрібно зробити – подати заявку на «гарячу лінію» керуючої компанії за номером:  (067) 400 90 02;

Приєднуйтесь до нашої спільноти за посиланням:

https://www.facebook.com/mdl.dniprorudne/.

Інформаційна довідка 

"Місто для людей" – найбільша керуюча компанія України, яка була створена на основі досвіду європейських управляючих компаній. Зараз МДЛ щодня обслуговує понад 200 000 клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі. Компанія є лідером ринку ЖКГ послуг. Більше інформації за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe6g_3ZUW05kbHLFM7zJQTWQ6t7Hz2mzYmWhvJMdQl5jr0eEg/viewform?fbclid=IwAR0SnyJS-mSYkBA1_5Zg62acggqxWQ3B5hOm_gLkiFNccje9gf0RWdeJkyY

Місто для людей Дніпрорудне

Теги: місто для людей дніпрорудне

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.