Керуюча компанія «Місто для людей» назвала найбільших боржників

Опубликовано: 4 января 2020, 15:27 746

Заборгованість за сплату послуг утримання будинку — проблема, яка була у «ЖЕКів», а тепер — лягла на плечі керуючої компанії «Місто для людей» у Дніпрорудному. Однак, якщо заборгованість перед комунальним підприємством не впливала на те, буде чи не буде воно виконувати роботи, оскільки є можливість отримати дотації з міського бюджету, то для керуючих компаній такі можливості не передбачені.

Заборгованість на багатоквартирних будинках не дозволяє виконувати поточний ремонт у потрібних об’ємах. В гірших випадках – призводить до заборгованості компанії перед постачальником електроенергії, відповідно будинок може залишиться без освітлення місць загального користування, роботи ліфтів, а також роботи підкачуючих насосів.

До компанії надходить багато звернень, заявок на виконання робіт з поточного ремонту конструктивних елементів, інженерних мереж трубопроводів. Багато заявників зазначають, що сумлінно сплачують за послугу, але чомусь не бачать результатів роботи компанії. Важливо розуміти, що багатоквартирний будинок – це спільне майно співвласників і кожен з них має виконувати свої зобов’язання, щоб питання виконання робіт вирішувались оперативно та якісно. Поточний ремонт будинку – накопичувальна стаття тарифу, яка складає близько 30% від суми сплати за послугу управління багатоквартирним будинком, а не кожною окремою квартирою.

Таким чином, якщо ви сплачуєте за послугу, ще не факт, що ваш будинок не є боржником. Як приклад: ТОП-5 будинків з найбільшою заборгованістю за послугу управління (станом на 1.11.2019)

Центральна, 8:      46 139,38;
Героїв праці, 15:   38 673, 22;
Центральна, 6:      29 704, 51;
Шахтарська, 4:      14 470,02;
Центральна, 12:    11 634,83.

Слід зазначити, що за даними будинками є заборгованість не лише за послугу управління, а й за споживання електроенергії. Дані будинки – колишні гуртожитки. Якщо у звичайному багатоквартирному будинку загальнобудинковий прилад обліку рахує витрати електроенергії лише у місцях загального користування, то у цих будинках – нараховує і на використання електроенергії самими мешканцями у їх квартирах, які компанія не має сплачувати.

Поквартирні прилади обліку електроенергії у цих будинках або відсутні, або є, однак вони не опломбовані співробітниками ПАТ «Запоріжжяобленерго», а отже є фактично незаконними. Всі витрати на електроенергію, яку використовують мешканці, лягають на загальнобудинковий прилад обліку, відповідно – на витрати керуючої компанії. Станом на 1.11.2019 сума заборгованості склала більше 300 тисяч гривень.

Щоб кожен клієнт мав інформацію щодо сплат у будинку й, відповідно, мав розуміння щодо ситуації з оплатою послуги без звернень до Центру обслуговування клієнтів і офісу керуючої компанії, ми починаємо системну роботу по інформуванню.

Найпростіший і найшвидший спосіб дізнатись про наявність боргів – зайти на сайт керуючої компанії «Місто для людей».

Крім того, відповідну інформацію можна отримати у Центрі обслуговування клієнтів компанії або звернутися у повідомленні на офіційну сторінку керуючої компанії у соціальній мережі Facebook.

Інформаційна довідка

«Місто для людей» — найбільша керуюча компанія України, яка була створена на основі досвіду європейських управляючих компаній. Зараз МДЛ щодня обслуговує понад 200 000

клієнтів і керує понад 9 мільйонами квадратних метрів житлової площі. Компанія є лідером ринку ЖКГ послуг. Більше інформації за посиланням: https://mdl.com.ua

!Днепрорудное

Місто для людей Дніпрорудне

Теги: місто для людей дніпрорудне

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.