Дніпрорудненський водоканал у зв’язку з аварією припинив водопостачання у місті

Опубликовано: 2 ноября 2019, 15:46 956

Увага! Оперативна інформація щодо відсутності водопостачання! 31 жовтня у місті Дніпрорудному було відключено водопостачання до багатоквартирних будинків міста.

30 жовтня близько 01.00-02.00 години у будинку за адресою Центральна 11 відбулась аварійна ситуація – порив трубопроводу холодного водопостачання.

Як відомо, одна з послуг, яку надає керуюча компанія «Місто для людей Дніпрорудне» - обслуговування інженерних мереж трубопроводу холодного водопостачання. Мережі, які обслуговує керуюча компанія починаються на вводі у будинок (комунікації до фундаменту, ввода до будинку – обслуговує Таврійський ЕЦВВ КП «Облводоканал» ЗОР). Межа комунікацій будинку і центрального трубопроводу, який обслуговує комунальне підприємство - це засувка, яке перекриває воду у випадку аварійної ситуації і знаходиться на балансі комунального підприємства.

Про деталі подій розповів виконуючий обов’язки директора керуючої компанії

«Місто для людей Дніпрорудне» Руслан Безгодько:

“Аварійна ситуація трапилась на ділянці трубопроводу, яка постачає воду у будинок до засувки. Аварійна бригада керуючої компанії виїхала для ліквідації аварії, а саме відкачки води з підвального приміщення будинку та усунення пориву. Для проведення робіт необхідно було перекрити водопостачання в 1 будинку, який знаходиться за адресою Центральна 11. Керуюча компанія звернулась до комунального підприємства водоканалу, щоб їх бригада перекрила постачання на будинок. Однак, засувка не працювала і співробітники водоканалу вирішили перекрити водопостачання на все місто. Сьогодні коммунальники замінюють засувку, а ми протягом двох годин встановимо нову трубу у будинку та вирішимо проблему”.

Теги: авария дніпрорудне мдл

Комментарии (0) Добавить

Все поля должны быть заполнены.